همسر یک clouted شیکاگو ساخت و ساز, رئیس, راه اندازی کرده است یک درخواست درایو برای حفظ گلدان مغازه ها از مرفه Gold Coast محله — و او است که با تکیه بر یک ماده در دولت قانون است که اجازه می دهد تا این شهر به ممنوعیت تمام تفریحی علف های هرز کسب و کار از کل حوزه در شهرستان است.

پاتریشیا والش که به والش گروه Co-رئیس دانیل والش در زمینه اطلاع از قصد مارس 3 با شهر شیکاگو منشی برای جلوگیری از هر گونه علف های هرز کسب و کار — از جمله درمانگاه ها ، کشت مراکز و گلدان حمل و نقل و عملیات تزریق — از باز کردن در یک پچ نخست املاک و مستغلات است که امتداد از بخش خیابان به سمت شمال خیابان الم به سمت جنوب دریاچه را به سمت شرق و خیابان کلارک به غرب است.

در تلاش برای متوقف شاهدانه کسب و کار از باز شدن پاتریشیا والش در حال حاضر باید گردش یک طومار و جمع آوری امضا از 25 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده در حوزه ژوئن 1.

والش نمی پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر در مورد این تلاش هر چند او یک عضو از ساحل طلا همسایگان ارتباط است که کمک به جمع آوری امضا.

“قوی اکثریت” از ساکنان منطقه که چند بلوک از کجا ایلینویز’ pro-گلدان رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر زندگی مخالفت اجازه می دهد پیشنهاد علف های هرز کسب و کار در این منطقه گفت: رئيس جمهور انجمن Vern Broders.

“ما فقط آن را باور نمی کنید به آن تعلق دارد در وسط ما مسکونی در محله” Broders گفت: Sun-Times ماه گذشته اضافه کرد که گلدان کسب و کار می تواند “به افزایش بیشتر جرم و جنایت” در این منطقه است.

هر دو والش و انجمن نیز عقب هل دادن در برابر گلدان مغازه ها به دنبال یک ویژه-مجوز استفاده از منطقه بندی هیأت تجدید نظر از جمله Cresco Labs عمده مبتنی بر حلقه گلدان شرکت است که اعمال می شود برای باز کردن یک تفریحی علف های هرز داروخانه در 21-29 W. بدست آورد. که محل سقوط در حوزه والش با هدف قرار دادن. والش است به دنبال جلوگیری از کشت خانه پزشکی بیماران اگر چه قانون اجازه می دهد تا دادخواهان به تلاش برای ممنوعیت آن بیش از حد.

Cresco سخنگوی Jason Erkes ناودان والش تلاش برای متوقف کردن شاهدانه کسب و کار از راه اندازی در یک منطقه است که در حال حاضر پرتکاپو با میخانه.

“این منطقه است و عمده سرگرمی منطقه است که دقیقا همان جایی که شاهدانه خرده فروشی باید واقع شده و این مایه تاسف است که یک فرد در مورد ‘در حیاط خلوت من نه می تواند تاخیر [یا] جلوگیری از تشریفات مشخص شده در قانون از وقوع” Erkes گفت.

پریتزکر را نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد پیشنهاد Gold Coast, گلدان مغازه ها.

گام بعدی: شورای شهر

در حالی که حشیش فروش در حال حاضر ممنوع در بسیاری از مرکز تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به ممنوعیت گلدان کسب و کار در والش محله در نهایت سقوط به Ald. برایان هاپکینز (2) و شورای شهر.

اگر والش جمع آوری امضا به اندازه کافی 30 روز دوره نظر عمومی باید در حالی که این درخواست اعتبار توسط شهر کارمند ، این درخواست پس از آن ارائه می شود به هاپکینز که می توانید تصمیم بگیرید که آیا برای معرفی یک فرمان ایجاد یک محدود شاهدانه منطقه که هیچ کس گلدان کسب و کار از حوزه در دسترس نباشد.

بر خلاف روند برای ممنوعیت مشروب محلی فروش که خواستار رفراندوم پس از همان در صد امضا ارائه شده رای دهندگان نمی تواند به می گویند در پای صندوقهای رای در مورد اینکه آیا به ممنوعیت قانونی علف های هرز کسب و کار.

بر اساس “قابل توجه مخالفان” از جامعه هاپکینز گفت: او را پر رسمی اعتراض با ZBA در برابر Cresco را در محل پیشنهاد شده و یکی دیگر در نزدیکی داروخانه PharmaCann در حال برنامه ریزی در 12-14 W. افرا.

“من خواهد بود رفتن همراه با جامعه تمایلات در هر موضوع که در آن به وضوح بیان” هاپکینز گفت: Sun-Times, و اضافه کرد که او را در حال حرکت رو به جلو با مخالفت خود را “بدون در نظر گرفتن وضعیت جامعه دادخواست.”

به خوبی شناخته شده در تالار شهر

در حالی که این معلوم نیست که آیا شورای شهر را درگیر این والش گروه شناخته شده نهاد در شهرستان سالن. دانیل والش پدر بزرگ با شهردار Richard J. Daley که پسر شنود گذاشته از شرکت های ساخت و ساز برای ساخت یک پارکینگ در نیمه راه بین المللی فرودگاه در مدت کوتاهی قبل از او پا به پایین به عنوان شهردار.

این شرکت با نظارت ساخت و ساز از 606 دنباله باند پیشرفت در o’hare International Airport اخیر تبدیل مک کورمیک محل به یک بیمارستان صحرایی در پی شیوع کروناویروس. از سال 2011 این شرکت جمع آوری شده بیش از 900 میلیون دلار از شهر قرارداد به تنهایی.

مشابه تلاش برای ممنوعیت قانونی علف های هرز کسب و کار نیز راه اندازی شده اند در دیگر حوزه در Hopkin بخش و همچنین در بخشهایی از 6 13 و 25 بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de