خواهد جورج فلوید مرگ با زانو بر روی گردن خود را تبدیل به ملت ‘امت تا لحظه ؟

امت را تا مجازات مشتعل یک جنبش حقوق مدنی. مورخان می گویند جورج فلوید مرگ می تواند انجام همان.

در تظاهرات برگزار شده در سراسر ایالات متحده در هفته های اخیر بسیاری از استناد به نام امت تا به نشان می دهد که ملت می تواند در میان لحظه ای تعیین کننده است که می تواند الهام بخش تغییرات اجتماعی.

آنها می گویند این درجه از خشم بسیج و توجه موجب توسط وحشتناک احشایی ضبط شده از مرگ فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور می تواند تسریع اثر شبیه به تا را مجازات که شوکه جهان و به هنگام تولد به یک نسل و مدنی.

“این دو تراژدی نشان داد نقطه اوج جامعه” گفت: بنیامین Saulsberry موزه مدیر در امت تا تفسیری مرکز در Sumner, می سی سی پی. “این امت تا قتل بود و نه قتل. وجود دارد بنابراین بسیاری از دیگران است. اما نقطه اوج.”

تا 14-ساله از شیکاگو بدون محاکمه اعدام شد در اوت 1955 در حالی که بازدید از خانواده پول در می سی سی پی. ظاهرا پس از سوت زدن در یک زن سفید تا ربوده شد توسط یک گروه از مردان سفید که شکنجه و کشته شدن او. بدن او کشف شده در Tallahatchie رودخانه با 74-پوند پنبه جین فن بارب-سیمی به گردن او.

دو مرد بودند بعد از تبرئه در اتهام قتل و هیات منصفه کاهش یافته است به متهم آنها را در آدم ربایی اتهام.

سال بعد زن سفید درگیر در این حادثه گفت: او دروغ گفته که او گفت: تا به حال او را لمس کرد.

Mamie Till Mobley collapses as her son Emmett Till’s body arrives at Chicago’s old Illinois Central Railroad station after his murder by racists in Mississippi. On her left, with the white collar, is Alva Doris Roberts’ husband, Bishop Isaiah L. Roberts, who presided over the funeral. On the right, also dressed in clerical black, is Bishop Louis Henry Ford, who gave the eulogy for the slain teenager.
ممی تا Mobley فرو می ریزد و او را به عنوان پسر امت تا بدن می رسد در شیکاگو ایلینوی, پیر مرکزی ایستگاه راه آهن پس از قتل او توسط نژادپرستان در می سی سی پی. در سمت چپ او با یقه سفید است الوا Doris Roberts’, شوهر, اسقف اشعیا L. Roberts که ریاست تشییع جنازه. در سمت راست نیز در لباس روحانیت سیاه است اسقف لوئیس هنری فورد که به مداحی برای خاکسپاری نوجوان.
خورشید بار فایل

تا مادر ممی تا-Mobley مجبور جهان به یک نگاه عمیق تر در نژاد پرستی در ایالات متحده زمانی که او تصمیم گرفت به یک مکان باز تابوت مشاهده شد و در سمت جنوب در Roberts معبد کلیسای خدا در مسیح 4021 S. دولت St. در طی چهار روز دهها هزار نفر از مردم ایستاده در صف برای مشاهده به قتل نوجوان بدن.

تا-Mobley همچنین اجازه به سیاه و مطبوعات به عکس پسرش را مثله باقی مانده و گردش این تصاویر در روزنامه ها و مجلات.

“از آنجا که مادر او تا به حال قدرت الهی را انتخاب کنید برای باز کردن تابوت مشاهده آن مجبور امریکا را ببینید — برای اولین بار — چه آمریکا نژادپرستی در واقع نگاه مانند” Saulsberry گفت.

Mourners pass the casket during the funeral Sept. 6, 1955, for 14-year-old Emmett Till at Roberts Temple Church of God in Christ.
عزاداران عبور تابوت در مراسم تشییع جنازه سپتامبر. 6, 1955 برای 14 ساله امت تا در Roberts معبد کلیسای خدا در مسیح است.
AP

این کشیش جسی جکسون بعدها به نام تا قتل “انفجار بزرگ” جنبش حقوق مدنی. رزا پارکس گفت: تا بود در ذهن او روز او را نمی دهد تا صندلی خود که در مونتگمری ،

مرگ او سوار یک نسل از آمریکایی ها برای راه اندازی تحصن به پایان Jim Crow تفکیک و موجب از نه سال مبارزه برای عبور از حقوق مدنی عمل می کنند.

این اولین بار نیست تا نام — بخشی از یک اصل و نسب آفریقایی آمریکایی ها در حال مرگ در دست پلیس و اوباش — استناد شده است. این شنیده می شد در خیابان های لس آنجلس در سال 1992 هنگامی که تظاهر کنندگان در اعتراض به تبرئه چهار افسر پلیس متهم به ضرب و شتم رادنی کینگ در فرگوسن میسوری در سال 2014 هنگامی که مردم در اعتراض به تیراندازی منجر به مرگ مایکل براون توسط یک افسر پلیس است.

در هفته های اخیر تظاهرات و راهپیمایی در واکنش به مرگ فلوید Arbery و تیلور اند و شعار می دادند تا نام.

Arbery, 25 بود تعقیب کردن و به ضرب گلوله به مرگ توسط سه مرد سفید در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی گرجستان در ماه فوریه.

تیلور, 26 بود به ضرب گلوله توسط پلیس در ماه مارس پس از آنها وارد لویی آپارتمان در آنچه به آنها گفته بود که مبارزه با مواد مخدر بررسی است.

و فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس در روز یادبود در زمانی که ویدئو به صورت اسیر به صورت یک خشم ملت او دوخته بود به زمین توسط یک افسر پس از متهم به عبور جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

George Floyd.
جورج فلوید.
کریستوفر هریس از طریق AP

“جورج فلوید در حال مرگ در تلویزیون با یک زانو در گردن او بود و ما امت تا لحظه ای که در آن ما می بینیم خشونت و عدم بشریت است که ما می توانیم به معنای واقعی کلمه را نادیده بگیرد دیگر هیچ” John Gray, کشیش بی امان کلیسا در گرینویل کارولینای جنوبی گفت: محله های کشیش نشین.

در Vanity Fair, W. رالف Eubanks نویسنده “همیشه در یک مدت زمان طولانی: سفر به می سی سی پی را تاریک گذشته” نوشت: “وجود یک خط روشن است که متصل ممی تا-Mobley تصمیم به جهان اجازه دیدن او را کتک بدن در تابوت — تصاویر که جت مجله منتشر شده — به فیلم خشونت پلیس ما شده اند دیدن بر روی صفحه نمایش ما مانند یکی از مینیاپولیس افسر پلیس به قتل جورج فلوید.”

در یک کنفرانس خبری در هفته گذشته در مینیاپولیس, وکیل بن Crump — یک وکیل به نمایندگی از خانواده های Arbery تیلور و Floyd — ذکر شده 20 آفریقایی آمریکایی که جان خود را در برخورد با پلیس و اوباش و مردم را “یک نفس برای امت تا.”

Pallbearers carry the casket of Emmett Till through a crowd gathered outside Roberts Temple Church of God in Christ on Sept. 6, 1955.
Pallbearers حمل تابوت از امت تا از طریق یک جمعیت جمع خارج رابرتز معبد کلیسای خدا در مسیح در سپتامبر. 6, 1955.
AP

People wait in line Monday to attend the public memorial for George Floyd outside the Fountain of Praise church in Houston.
افراد منتظر در صف دوشنبه برای حضور در این مکان یادبود جورج فلوید خارج چشمه ستایش کلیسا در هوستون.
گتی ایماژ

مرگ تا و فلوید خاص شده است “نقاط وضوح” در یک مقدار دیگر داستان گفت: Amy Yeboah دستیار استاد مطالعات Africana در دانشگاه هاوارد در واشنگتن ،

“این بوده است که 400 سال از اتصال نقطه تصویر” Yeboah گفت. “موارد باید همه متصل در بعضی از فرم یا مد در کمک به ما در درک صدمه دیده و درد مردم سیاه و سفید.”

هر دو لحظه های مشخص شده توسط گردش تصاویر وحشتناک از مرگ گفت: Brandon Marcell Erby که مطالعات بلاغی کار تا-Mobley. Erby که به تازگی دکترای خود را در زبان انگلیسی و آمریکایی های آفریقایی تبار و مهاجر مطالعات انجام شده در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا می بیند موازی در تا باز تابوت و عکس تا بدن با شواهد مستند مرگ Arbery و فلوید.

“در حال حاضر با انجمن ما دیدن نمایش گذاشته جسد” Erby گفت.

کیت Beauchamp که مستند “داستان ناگفته از امت Louis تا” کمک حرکت وزارت دادگستری برای بازگشایی تا مورد در سال 2004 گفت: او می تواند سازمان دیده بان ویدیو از فلوید لحظات پایانی تنها یک بار.

Keith Beauchamp, whose documentary “The Untold Story of Emmett Louis Till” helped move the Justice Department to reopen the Till case in 2004, says seeing the slain teenager’s photo drove him to pursue a life of civil rights work.
کیت Beauchamp که مستند “داستان ناگفته از امت Louis تا” کمک حرکت وزارت دادگستری برای بازگشایی تا مورد در سال 2004 می گوید, دیدن مقتول نوجوان عکس او را سوار به دنبال یک زندگی از حقوق مدنی کار می کنند.
خورشید بار فایل

“من دیده ام مرگ وقت و زمان دوباره با کار من” Beauchamp گفت. “اما هیچ چیز تا به حال به من ضربه سخت تر از تصویر جورج فلوید. وقتی دیدم که تصویر آن را به من به ارمغان آورد به زمانی که من برای اولین بار دیدم این عکس از امت تا در سن 10.”

Beauchamp گفت: از دیدن تا عکس او را سوار به دنبال یک زندگی از حقوق مدنی کار می کنند.

“برای بسیاری از مردم در حال حاضر از آن خواهد بود که تصویر جورج فلوید که بر روی زمین خفه کننده — که به منبع الهام خود را برای ادامه کار” Beauchamp گفت. “هنگامی که ما از دیدن چهره جورج فلوید, آن را با ما به دور از مرگ امت تا.”

وجود تشابه در بافت تاریخی و از آن دو مردان و میر گفت: Christopher بنسون یک روزنامه نگار حقوقدان و نویسنده با تا-Mobley در کتاب “مرگ از بی گناهی.” که تا سوار قطار می سی سی پی, او به سمت Jim Crow-عصر جنوبی در پی “Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش” حاکم است که در آن دیوان عالی ایالات متحده دستور داد مدارس به desegregate با “تمام عمدی سرعت.” در هفته قبل تا قتل دو سیاه بودند بدون محاکمه اعدام در می سی سی پی.

“مرگ امت تا در واکنش به ترس در میان مردم سفید در جنوب به تغییر که منجر به از حقوقی مبارزه برای برابری” بنسون گفت.

“و در حال حاضر ما یک ترس از تغییر بار — جدید تغییر جمعیتی در افق,” او گفت:, اشاره به رشد درصدی از nonwhite زندگی مردم در ایالات متحده است.

خبرنگاران مستند تا قتل باز کردن تابوت و محاکمه (که تا-Mobley به نام “بیهوده”) و چه پس از آن-وست پوینت روزانه بار رهبر خبرنگار و آینده نیویورک تایمز خبرنگار و نویسنده دیوید Halberstam بعدها به نام “رسانه های عمده رویداد دوران حقوق مدنی.”

به طور مشابه, اصلی, اخبار سازمان های ارائه شده “دیوار به دیوار” پوشش های اخیر با مشخصات بالا و میر تظاهرات قانونی توسعه و یادبود برای Floyd, بنسون گفت.

اما وجود دارد نیز مشخص شده تفاوت در دو لحظه مورخان می گویند. ما زندگی را از طریق یک همه گیر جهانی است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ و مردم به طور همزمان ترس از جمع آوری در گروه های بزرگ و “تغذیه” با ساختاری نژادپرستی در حال حاضر گذاشته لخت توسط شیوع Saulsberry گفت.

وجود دارد بسیاری از مقامات منتخب امروز. وجود تنوع بیشتری در ادارات پلیس — که افسران در حال حاضر در صورت تظاهرات در کامل نظامی دنده Yeboah گفت. تحولات در فن آوری افزایش داده به کمپین های رسانه های اجتماعی در زندگی مهم جنبش در حالی که باعث سوال در مورد که انجام نظارت و کنترل تصاویر سیاه و سفید بدن.

“خانم اجازه می دهد تا ما را به دیدن پسرش” Yeboah گفت. “این فلوید خانواده ندارد قدرت این روزها به اجازه بدهد. هر کسی که در آن فضا در زمان خود فیلم ها و به اشتراک گذاشتن آن است.”

برخی از مورخان می گویند آن را خیلی زود به حدس و گمان در بلند مدت محدوده تاثیر زمان حاضر است.

“این است که شاید ما امت تا لحظه” Beauchamp گفت. “من فقط می گویند “شاید” چون ما در مرحله اول عمل — داشتن توانایی برای اعتراض. در حال حاضر ما اعتراض کردند که چه کار بعدی حرکت می کند؟”

پس از 65 سال تا خانواده است که هنوز هم در انتظار عدالت است. وزارت دادگستری در حال بررسی مرگ او. و ضد مجازات قانون در تا نام که به تصویب مجلس در ماه فوریه متوقف شده در کنگره است.

وجود دارد دلیلی برای امید Beauchamp گفت: به دلیل جاری در سراسر کشور حرکت احساس می کند “بسیار بزرگتر” و نافذ تر از آغاز Black Lives Matter جنبش در سال 2013 بیشتر شبیه به حرکات 1950s و 1960s.

“این زمان — تعریف لحظه از زندگی ما” Beauchamp گفت. “و این یک سابقه برای جایی که ما در 100 سال آینده.”

کمک: Nathaniel کری, لیلی Altavena

The grave marker for Emmett Till at Burr Oak Cemetery in Alsip. His lynching was a tipping point for the civil rights moment.
قبر نشانگر برای امت تا در Burr Oak گورستان در السیپ. خود مجازات شد یک نقطه اوج برای حقوق مدنی لحظه.
AP

جزئیات بیشتر در ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de