مزرعه کمک سالانه کنسرت که جمع آوری پول و آگاهی برای مزارع خانوادگی پس از سال 1985 پخش بر روی صفحه نمایش تلویزیون در نزدیکی شما این آخر هفته.

Willie Nelson, مزرعه کمک رئیس جمهور و موسس اعلام کرد در اوایل این هفته برنامه ای برای پخش “در خانه با کمک” یک کنسرت مجازی با بهره گیری مزارع نهفته COVID-19.

او خواهید بود پیوست و با کمک اعضای هیئت مدیره Neil Young John Mellencamp و دیو متیوز و همچنین نلسون پسران Lukas و میکا.

برنامه پخش در 7 p. m. روز شنبه در AXS TV. SiriusXM پخش خواهد شد ساعت-طولانی نشان می دهد در Dave Matthews Band Radio (Ch. 176) و ویلی را Roadhouse (Ch. 59). بینندگان همچنین می توانید اتصال از طریق farmaid.org یا AXS TV, کانال های رسانه های اجتماعی.

در پاسخ به COVID-19, مزرعه کمک برنامه ای برای ایجاد اورژانس, کمک های مالی, مدافع برای بازیابی وجوه و اتصال کشاورزان به, حقوقی, مالی و سلامت روان منابع با توجه به آزادی.

Coronavirus است “مختل ما کل کشور است و یک قبر تهدید برای همه ما” نلسون گفت: در انتشار.

“یکی از بسیاری از آن آثار این است که به ما کمک کرد تا بهتر ببینید ارزش ضروری مردم مانند مراقبت های بهداشتی کارگران فروشگاه مواد غذایی کارمندان تحویل رانندگان کامیون و کشاورزان و دامداران” نلسون گفت. “مزرعه کمک کرده 35 سال برای ساخت یک مزرعه خانواده محور, سیستم های کشاورزی و ما در اینجا در حال حاضر برای حمایت از کشاورزان و دامداران در این بحران بدون آنها ما نمی تواند غذا خوردن.”

AXS TV شرح زیر است پخش با “بهترین مزرعه کمک 2019” نشان می دهد در 7 بعد از ظهر یکشنبه. برجسته بسته بندی ویژگی های اجرای برنامه از ناتانیل Rateliff و شبانه مارگو قیمت, تانیا تاکر و بیشتر.

کسانی که علاقه مند در اهدا می توانید ببینید farmaid.org/donate.

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de