بی سیم و بائر رسانه ها پرده های صوتی دیجیتال پلت فرم اکتاو به رقیب داخ

نبرد خطوط کشیده شده در رادیو تجاری با اخبار بریتانیا بی سیم و بائر رسانه راه اندازی اکتاو های صوتی خود را سرمایه گذاری مشترک دیجیتال آگهی پلت فرم.

در سال گذشته بائر رسانه های خارج از داخ رقیب جهانی پلت فرم برای راه اندازی خود را جایگزین. در حال حاضر آن است که وام دهی مقیاس بزرگتر به تبلیغ با مفصل ارائه شده است.

محتوا به عنوان متنوع به عنوان بوسه و TalkSport خواهد اهرم هر دو ناشران اول داده ها به عنوان افزایش صرف می رود به صوتی. این صنعت همچنان به توسعه آن اسناد روشها و revels از عدم adblocking.

دی فورد, گروه, مدیر عامل Bauer, رادیو اظهار داشت: “Bauer رسانه ابداع در صوتی دیجیتال محصول و تبلیغات برای بیش از یک دهه و همچنان به انجام این کار با این همکاری است. اکتاو صدا را ترکیب تخصص دو نیروی عمده در صوتی با گرد هم آوردن بهترین از پخش تبلیغات و مزایای استفاده از دیجیتال با هدف قرار دادن. این چیزی است که آن را به ایستادگی کردن در بازار است.”

دومینیک کارتر رئیس گروه تجاری افسر در اخبار بریتانیا گفت: “این همکاری به ارمغان می آورد نقاط قوت بی سیم و بائر رسانه ها به یک سطح جدید. این یک پیشرفت طبیعی را به علامت های تجاری ما با هم به یک فضای که در آن تبلیغ می خرید صوتی دیجیتال تبلیغات شفاف و با نام تجاری ایمن محیط زیست است. هدف ما این است که به طور مداوم اطمینان حاصل شود که اکوسیستم برای تبلیغ حق بیمه است و مخاطب محور و ما به این باور جدید ارائه می کند که فقط.”

این سرویس راه اندازی خواهد شد در بهار سال 2020 مباهات اخبار, بریتانیا, اخبار IQ مخاطبان بینش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر