ویسکانسین رای دهندگان ساعت صبر کنید در چند باز رأی

MADISON, Wis. — هزاران نفر از رای دهندگان ویسکانسین منتظر ساعت در خط به بازیگران آراء و گارد ملی کارکنان پر ازدحام ایستگاه های رای گیری در روز سه شنبه زور زدن دولت توانایی برگزاری یک انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری در زیر شلاق از افزایش بیماری همه گیر.

در همان زمان بسیاری از رای دهندگان گفت: آنها دریافت نمی کنند درخواست خود را غیابی و تمایلی به نقض اقامت در خانه سفارش به رای دادن در فرد پذیرفته شده خود را به رای خواهد شد.

“ما باید حرکت رو به جلو با یک انتخابات اما ما نه حرکت رو به جلو با دموکراسی در ایالت ویسکانسین” هشدار داد نیل آلبرشت مدیر اجرایی میلواکی کمیسیون انتخابات.

دولت بزرگترین شهرستان افتتاح شد فقط پنج نفر از آن 180 سنتی حوزه های رأی گیری مجبور به کوچک پس از صدها نظرسنجی کارگران پا به پایین به دلیل خطرات بهداشتی. نتیجه logjam رای دهندگان مجبور به صبر کنید با هم در خطوط پوشا چند بلوک در برخی موارد. بسیاری ندارد و صورت پوشانده اند.

هرج و مرج در ویسکانسین برتر کلی انتخابات میدان نبرد تأکید طول آن شیوع کروناویروس است طرح میتوانست به سیاست به عنوان دموکرات ها به دنبال یک نامزد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز. به عنوان اولین دولت برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در سه هفته ویسکانسین می شود یک test case برای ده ها تن از کشورها در تلاش برای تعادل عمومی نگرانی های سلامت با حق رای در این آشفته 2020 انتخابات فصل است.

جو بایدن امیدوار است دولت کمک خواهد کرد که ارائه یک ضربه در برابر برنی ساندرز در نامزدی مبارزه اما برنده از روز سه شنبه مسابقه ممکن است کمتر قابل توجهی از ویسکانسین تصمیم به اجازه رای دادن در همه. توانایی خود را برای میزبانی یک انتخابات در طول یک رشد همه گیر می تواند پیامدهای قابل توجهی برای آینده مقدماتی و حتی سقوط کلی انتخابات است.

نظرسنجی برنامه ریزی شده بود به نزدیک در 8 p. m. CDT, اگر چه نتایج نمی شد انتظار می رود سه شنبه شب. حکم دادگاه به نظر می رسد برای جلوگیری از نتایج عمومی ساخته شده زودتر از دوشنبه آینده.

دموکرات ها در داخل و خارج از ویسکانسین فریاد زد برای مسابقه به تعویق افتاد و در عین حال جمهوری خواهان و محافظه کار-دولت اکثریت دیوان عالی کشور را نمی دهد. وجود نگرانی های خاص که در اقلیت رای دهندگان که تمایل به زندگی در مناطق با مهم ترین زمان انتظار و بالاترین خطرات بهداشتی بودند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

مبارزه بر سر اینکه آیا به تعویق انداختن انتخابات به عنوان بیش از یک دوجین متحده انجام داده اند رنگی بود توسط یک دادگاه عالی ایالت در انتخابات نیز برگزار شد. کاهش مشارکت مردم تصور می شد به نفع نامزد حزب محافظه کار.

مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک در مورد روحانی, انگیزه, مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه شکست از کارشناسان بهداشت و درمان است که همه آمریکایی ها را تشویق به ماندن در خانه با دعوت از هواداران خود را به نشان می دهد تا به صورت محافظه کار قضایی نامزد شده است.

“ویسکانسین خارج شدن و رای دادن در حال حاضر برای عدالت دانیل کلی. محافظت از خود را 2nd Amendment!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

ساندرز گفت که برگزاری انتخابات بود “خطرناک” و “ممکن است به خوبی اثبات کشنده است.” او را تشویق هواداران خود برای رای دادن در فرد است. بایدن تا حد زیادی اجتناب بحث از ویسکانسین مسابقه در روزهای اخیر آموزش حامیان او تنها به “پیروی از علم است.”

ویسکانسین گزارش شده بود تقریبا 2500 coronavirus عفونت و 77 مرگ و میر ناشی از دوشنبه شب.

این چالش بی سابقه ایجاد هرج و مرج در سراسر کشور — و انواع خطرات بهداشتی برای رای دهندگان و مقامات منتخب که مبارزه برای حفظ نظرسنجی باز است.

آنها شامل رابین Vos جمهوریخواه رئیس مجلس ایالتی که در پیوست بیش از 2500 سرباز گارد ملی اعزام, برای کمک به کارکنان ایستگاه های رای گیری. در حالی که بسیاری از رای دهندگان سرگردان در خط برای بیش از یک ساعت نیست که هر حفاظتی تجهیزات Vos ملبس به یک ماسک صورت عینک ایمنی و دستکش و محافظ لباس شب.

در مدیسون, شهرستان, کارگران ساخته پلکسی گلاس موانع برای حفاظت از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان تشویق شدند را به خود قلم به علامت آراء.

وزارت امور خارجه ایران با رئیس اندرو Hitt عنوان سلامت نگرانی: “این نه شهر نیویورک است.”

او اشاره کرد که ساکنان ویسکانسین هنوز هم رفتن به فروشگاه مواد غذایی فروشگاه مشروب و حتی قایقرانی فروشگاه های طبقه بندی شده به عنوان ضروری کسب و کار. “من واقعا نمی توانم فکر می کنم از چیزی ضروری تر از رای گیری,” او گفت:.

از ظهر روز شنبه اکثر سایت های رای گیری در میلواکی شد گزارش زمان انتظار بین یک و نیم تا دو و نیم ساعت با توجه به آلبرشت. خطوط کشیده بلوک های مختلف در خارج از ساختمان به عنوان تلاش کارگران برای حفظ اجتماعی فاصله توصیه هایی است که هر کس پایه حداقل شش فوت از هم جدا.

ده ها هزار نفر از رای دهندگان که رای غایب بود و نه بازگشت آنها را به عنوان سه شنبه آلبرشت گفت و اشاره کرد که دفتر خود را دریافت صدها تماس از افرادی که نمی توانید رای گیری غایب بودند و یا نگران ایشان تا به حال تحویل داده شده است به انتخابات.

در آستانه انتخابات معلوم بود که آیا فرد در رای گیری اتفاق می افتد.همه در همه ،

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers صدور یک فرمان اجرایی بعد از ظهر دوشنبه به تعویق انداختن انتخابات است. کمتر از چهار ساعت بعد دادگاه عالی ایالت طرفه با جمهوری خواهان که گفت: Evers ندارد قدرت به reschedule مسابقه خود را.

محافظه کار قضات در دادگاه عالی ایالات متحده به سرعت به دنبال با یک 5-4 حاکم است که لغو پایین تر تصمیم دادگاه در حال گسترش رای گیری غایب.

Evers خود را زیر سوال برده بود که آیا او تا به حال قدرت برای برنامه ریزی مجدد انتخابات اما گفت که این وضعیت مشکلات از جمله افزایش COVID-19 مرگ و میر روشن ساخته شده است هیچ راهی وجود دارد با خیال راحت به جلو حرکت کند. اول-اصطلاح دموکرات گفت که او به دنبال تاخیر زیرا او با انگیزه حفاظت از بهداشت عمومی و نه سیاسی.

با دیوان عالی ایالات متحده تصمیم رای دهندگان داده شد هیچ زمان اضافی برای رای گیری غایب. دادگاه گفت غیابی باید دست تحویل داده شده توسط سه شنبه شب یا شهریور تا سه شنبه اگر چه آنها می توانید در رسیدن کارمندان’ دفاتر به عنوان اواخر به عنوان دوشنبه. ویسکانسین انتخابات گفت: دادگاه عالی را به سمت چپ دست نخورده ارائه پایین-حکم دادگاه که هیچ بازده گزارش شده بود تا آن روز.

در ضمن رای دهندگان به اشتراک گذاشته شده یکی به نام “وهم آور” تجربه در پای صندوقهای رای است.

کریستوفر سالیوان 35 ساله دبیرستان کسب و کار معلم از غرب ویسکانسین گفت: دو افسر پلیس استقبال رای دهندگان در خارج از رای گیری سایت در هلمن. در داخل دو عضو این شهرستان در بخش بهداشت و درمان به او دستور به شستن دست های خود را در موقت نزول است.

در یکی دیگر از اتاق سالیوان گفته شد به یکی از قلم بر روی یک میز با فاصله 6 اینچ از هم جدا و آن را به عقب. او رای خود را توسط “یک خانم مسن با پوشیدن یک ماسک و دستکش نشسته پشت یک دیوار شیشه ای.”

“من رای دادند و چند بار در زندگی من (و در این مکان) و هرگز از تجربه چیزی بسیار وهم آور گفت:” سالیوان که خم دموکراتیک و رای دادند ساندرز در روز سه شنبه. “به دلیل آن است که این ناامن برای رای دادن شاید ما باید به تعویق افتاد انتخابات و یا ایمیل انجام می شود-در برگه های رای.”

او گفت که او بود “شرمنده بود از ویسکانسین امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im