با پیش نویس میدارد نیست, کار کردن, خرس GM Ryan سرعت به دنبال رایگان-عامل جانبازان به او را نجات دهد

رفتن پیر با مرد جوان.

شاید که مشاوره خرس مدیر کل Ryan سرعت (سن 43) رو از بالا, برنج, معنی کسی که در McCaskey سلسله مراتب است. شاید او آن را از صاحب اصلی ویرجینیا McCaskey (سن 97) خودش است.

سرعت را جوان بچه ها آنهایی که او پیش نویس را تبدیل به duds در هشدار دهنده آه سرعت. بنابراین واضح است پوشش پس از همراهان از جمله 33 ساله تنگ پایان جیمی گراهام — که موافقت به شرایط دوشنبه بود و از مشاهیر بزرگ در بیایید ببینید, 2014 — و دعا oldsters جاهای خالی را پر کنید.

Shift را نیز شامل دفاعی کهنه پایان رابرت کوئین, 29, که می آید از کابوی ها به خارج linebacker لئونارد فلوید, 27, می رود.

فلوید به خاطر شما بود سرعت را در دور اول انتخاب کنید (شماره 9 به طور کلی) در سال 2016 پیش نویس است. منتقدان نگران آن است که فلوید بود بیش از حد بلند و باریک برای موقعیت خود را (6-6, 240 پوند) است و او ممکن است هرگز یک ستاره عبور متهور اگر او نبود حجم بالا به طور طبیعی.

2016 ترکیب نقد در واقع این گفت: “همه نازک همه چیز. . . . ساخته شده است مانند یک گیرنده گسترده و نیاز به زندگی می کنند در یک تیم کافه تریا و وزن اتاق.”

ظاهرا فلوید زندگی نمی کنند در هر کدام از آن مکان به اندازه کافی خود را به دلیل اخراج در مجموع در چهار فصل با خرس رفت مثل یک اسلاید: هفت 4.5, چهار, سه.

و در انتهای تنگ?

در دور دوم در سال 2017, پیش نویس, سرعت, انتخاب آدم شاهین از بی سابقه-بخش دوم اشلند (اوهایو) ، وجود او روشن کمتر دشمنان به لحن 129 پذیرایی برای 1,755 متری و 26 touchdowns.

او به نام “ترین مرد مرموز” در پیش نویس توسط یکی از خروجی اخبار به دلیل او تا به حال وارد دانشگاه به عنوان یک 205 پوند بازیکن بسکتبال در یک مدرسه و بیرون آمد به عنوان یک 278 پوند بازیکن فوتبال در حوزه دیگر است.

سرعت به نظر می رسد به مانند رمز و راز بچه ها می رسد که ممکن است اثبات نبوغ خود را عمدتا به این دلیل که او ربوده و آنها را با هر کس دیگری در هیبت. و شاهین تولید در سه فصل با خرس ؟ در مجموع 26 جلب برای 249 متری و چهار touchdowns. در پاییز گذشته او گرفتار نه عبور برای هیچ touchdowns.

کلمه “من” به ذهن می آید. خیلی خوش آمدید جیمی گراهام که می گرفتن نه عبور می کند در حالی که خواب در وان آب داغ و مهم نیست چند ساله او است.

اما هیچ یک از این لمس واقعی فیل در اتاق بدون در نظر گرفتن سن و خواهد بود که کارفرمایی میچ Trubisky که تنها 25.

از طریق هیچ گسل از خود Trubisky گرفته شده بود به عنوان بازیکن دوم به طور کلی در سال 2017 پیش نویس یک موقعیت رفیع سرعت در حال معامله شد تا برای رسیدن به فریب هر کس دیگری و کارفرمایی که هر چند تا حدودی با استعداد آغاز شده بود تنها 13 بازی کالج. (و او تنها موفق به کسب هشت از آن.)

اما اجازه دهید من باز گفتن آنچه که گفتم. این امکان وجود دارد Trubisky روشن پیش نویس اشتباه بود کمی مسئول خود را بالا نقطه چرا که او بیرون آمد و یک سال زود به سرمایه گذاری بر روی آنچه که تصور می شود یک سال برای کارفرمایی چشم انداز. او به وضوح فریب خورده سرعت که می تواند گرفته اند پاتریک Mahomes یا Deshaun واتسون با بعد انتخاب کنید.

اما واقعا به دنبال در آن نسبتا اشتباه در سرعت. شما می خواهید برای ایجاد یک حیله گر کشتار و سه کارت مونت فروشنده شما قمار با تقلبی شما را از طریق زرنگی دست به سرقت پول نقد خود را.

اوه. بهتر یاد رفیق.

بنابراین نیازمند خرس باید چیزی در کارفرمایی زیرا آنها دفاع که جامد است (اما ممکن است برای مدت طولانی) و هم به پیروزی بزرگ با مناسب و معقول جرم است در حال حاضر.

که ما به ارمغان می آورد به پیری quarterbacks. آنها همه در اطراف و خرس را به یکی را انتخاب کنید.

تام بردی که با هوش و خوش تیپ 42 ظاهرا به پایان خواهد رسید تا با Buccaneers پس از خروج از میهن پرستان.

Nick Foles, 31 و اندی دالتون, 32, شناور مورد و بسیاری از مردمی فکر می کنم دالتون و شعله قرمز بالا خواهد بود خرس’ هدف است.

Cam Newton, 30 و زخمی, رایگان, عامل, بیش از حد.

OK خوب است. اما فکر می کنم در مورد آن: آیا بزرگ quarterbacks — در نخست خود را — تا کنون آمار باز بازار ؟ چرا که آنها? دالتون آغاز شده 13 بازی برای Bengals فصل گذشته و رفت 2-11.

بنابراین شما را پیر بچه ها هم با پرداخت مقدار زیادی از پول و یا با گرفتن ضرب و شتم کالا با بهترین اجراهای خود را پشت سر آنها.

آنچه این می گوید: حدس می زنم ما پیچ در جوانان است.

آره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im