W+K لندن مدیر عامل نیل کریستی سر درام کنفرانس برای آژانس رهبران

نیل کریستی رئیس اجرایی از Wieden و کندی لندن تنظیم شده است را در آژانس شتاب روز UK 2020, درام کنفرانس سالانه برای آژانس رهبران با keynote Q&A به عنوان بخشی از به طور منظم پادکست, سری درس رهبری به میزبانی درام, ویرایشگر, Stephen Lepitak.

کریستی خواهد شد بحث در مورد تجارب خود و بینش خود به عنوان یک رهبر کسب و کار و چگونه او با این نسخهها کار و مدیریت تیم خود را.

این یک روز رویداد در حال وقوع در 25 مارس در خرگوش سفید در Shoreditch با تمرکز بر آژانس رشد و کمک به بازاریابی ارتباطات سازمان هر دو بزرگ و کوچک در رسیدن به سطح بعدی از موفقیت است.

ورزش انگلستان و آگهی آژانس FCB دوزخ را به مرحله برای کشف ماهیت خلاق تحول و چگونه این دختر می تواند به دست می آمد در حالی که سو Unerman رئیس تحول افسر در MediaCom و کاترین یعقوب ابع ارشد اجرایی در مروارید و دین ارائه مشاوره صادقانه در fulfiling بالقوه خود را در محل کار و در نوبت بودن شادتر و موفق تر.

به عنوان صنعت می شود بیشتر آگاه در مورد پایداری و زیست محیطی روش,countryside learning Restorick بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی و بیداد انگلستان; آلیس Salisbury, بنیانگذاران, InklingCC و تام Stancliffe, co-founder, قبیله, عملکرد تغذیه خواهد شد بحث در مورد چگونه و چرا سازمان ها نیاز به بهبود ارزش های خود را به صورت مستقیم کسب و کار ،

آژانس رهبران از غیر معمول لندن, چتر دریایی MSQ همکاران و Merkle را نیز گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن چالش هایی روبرو هستند و روند آنها در حال تجربه و چه پاسخ ها ممکن است برای نه فقط زنده ماندن اما به رشد در دهه جدید و فراتر از آن.

در پنل نهایی از روز Portas’ مدیر عامل شرکت Caireen Wackett کتی هاول مدیر عامل فوری آینده ریچارد اگزون بنیانگذار مشترک و گرت مرسر موسس شریک پابلو لندن خواهد شیرجه رفتن به جهان از کسب و کار جدید.

این که آیا شما در حال تبادل (یا امتناع از زمین) کار-خرید و یا مذاکره با تهیه این جلسه را پوشش می دهد روش های مختلف سازمان در حال ساخت یک خط لوله مقدماتی فرصت برنده شدن در کار و سپس قیمت گذاری آن است.

بیشتر سخنرانان اعلام خواهد شد imminently.

آژانس شتاب روز برگزار خواهد شد در 25 مارس. بلیط ها برای خرید در دسترس در حال حاضر.

شرکای این رویداد هستند و نتایج بین المللی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im