گرگ شروع کلید homestand با دست دادن به توسان

در حال حاضر زمان برای گرگ ها به یک حرکت و ایجاد برخی از جدایی در بخش مرکزی. آنها فقط باید به شکل از چگونه به نفع خود به طور مداوم در خانه.

پنجشنبه 4-2 از دست دادن به توسان Roadrunners از شش بازی homestand. پس از بازمانده یک مشکل نوامبر گرگ ها بهبود یافته اند و به اندازه کافی برای پیدا کردن خود را در وسط گیر کرده از کثیف حذفی مسابقه. زیر پنج شنبه از دست گرگ ها هنوز هم پنجم در بخش یک نقطه در پشت چهارم-محل San Antonio.

این کشش از شش خانه بازی نشان دهنده یک فرصت طلایی برای گرگ, اما آن را بر روی آنها را به استفاده. آنها نمی شروع خوبی پنجشنبه به عنوان آرام بخش-پیشرو توسان بازی رو برنده هدف از تایلر Steenburgen با 3:37 چپ در سوم 19 ثانیه بعد از گرگ’ والنتین Zykov گره خورده است بازی.

Tuscon کوین, Hancock, Jalen Smereck و جرمی Gregoire نیز به ثمر رساند کمک به گسترش گرگ’ winless خط به چهار. گیج Quinney نیز به ثمر رساند برای گرگ, اما آن را به اندازه کافی برای آنها را برای به دست آوردن زمین.

“ما در جدول رده بندی نیز به خصوص در این زمان از سال” رو به جلو تای McGinn گفت. “آن چنان تنگ در بخش است که ما واقعا نیاز به شماره گیری آن در این شش بازی. ما نیاز به یک برنده رکورد خارج از آن و نگه دارید هل دادن سخت تر است چرا که اگر ما اجازه دهید کمی از این لغزش به دور ما می تواند به دنبال در پایان فصل مایل است که ما را متمرکز کمی سخت تر در این بازی.”

صفحه اصلی بازی وجود نداشته و سودآور برای گرگ در این فصل است.

در مربی Rocky تامپسون اولین 2017-18 فصل گرگ رفت 24-10-2-2 در رووزمانت. سال گذشته خود ضبط شد 21-11-4-2. این زمان در اطراف آنها فقط 12-12-3-1 در Allstate Arena, چیزی که باید برای بهبود گرگ به حداکثر رساندن این homestand.

“وجود دارد برخی از بازی ها که ما بازی واقعا خوب است و پس از آن ما در تلاش برخی از بازی ها” McGinn گفت. “تاپیک بازی های دیگر که در آن ما بازی 30-40 دقیقه بازی کنیم و سپس با از دست دادن آن را به صورت کمی و پس از آن ما در نهایت از دست دادن کسانی که بازی واقعا جهش کوتاه که در آن ما اصلا بازی خوبی است. با تمرکز بر این شش بازی… ما یک تیم خوب است و ما فقط شروع کردم به بازی کردن درست و کامل 60 دقیقه.”

تامپسون نشده بود موضوع را با گرگ ها ” رقابت در سطح این فصل صرف نظر از اینکه آیا آنها در حال بازی در خانه و یا دور. آنها ایفا کرده همان راه تقریبا هر شب و پس از سخت نوامبر و فهرستی از مسائل او را خوشحال و با آن گرگ هستند.

“سختی ما تا به حال به چهره با وگاس’ صدمات و جراحات و همه اتفاق می افتد در همان زمان من خوشحال هستم با وضعیت ما است که ما در مبارزه در حال حاضر” تامپسون گفت. “ما به خودمان یک فرصت است که ما هنوز کنترل سرنوشت خود ما.”

که ممکن است درست باشد اما تامپسون گفت: “در حال حاضر از آن زمان به فشار از طریق.”

“ما باید انعطاف پذیر و بچه ها که به شدت می خواهید به موفقیت” تامپسون گفت. “آنها همه چیز را به آنها کردم و در حال حاضر شما رو به یک کمی بیشتر.”

توجه داشته باشید: کیگان Kolesar (زانو راست) بازگشت به صف برای اولین بار پس Jan. 31. Zykov (بیماری) بازی گم شده و پس از شش بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im