یک زن متهم به سال گذشته از نگه داشتن “بردگی” گواتمالا مهاجران در کثیف سیسرو صفحه اصلی مجرم شنبه به کار اجباری.

کنکپکین Malinek, 50, بستری از طریق وکیل او که او با کمک چند نفر وارد ایالات متحده بین سال های 2009 و 2014 تنها آنها را به اتهام هزینه ها و تقاضا پرداخت در حالی که تهدید به آنها را تبعید کردند. او همچنین به برخی از آنها برای به دست آوردن جعلی شناسه.

در یک مورد او اعتراف کرد او ارائه شده برای کمک به یک شهروند گواتمالا ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی برای $8,000 قبل از افزایش و اضافه کردن هزینه برای “خدمات اضافی است.” رابرت Rascia, Malinek وکیل گفت: Malinek اجازه دهید که فرد ماندن در خانه اش در حالی که او پرداخت بدهی.

هر چند او التماس کرد گناه Malinek نه رسیدن به یک معامله با دادستان. او وارد او درخواست در جلسه برگزار شده توسط تلفن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. ایالات متحده منطقه قاضی ادموند چانگ تنظیم تاریخ صدور حکم در ماه اکتبر هشدار داد که می تواند تغییر کند.

دستیار آمریکا وکیل کریستوفر Parente گفت Malinek چهره حداکثر 20 سال زندان. Rascia گفت: او یک تابعیت شهروند ایالات متحده است.

کنکپکین Malinek
اجرای قانون شات لیوان

دادستان فدرال گفته اند که Malinek صرف نزدیک به یک دهه برگشتاندن مبارزه مردم از میهن از گواتمالا به خانه او در کیکرو با وعده یک زندگی بهتر است. یک بار قاچاق در سراسر مرز فدرال می گویند او متهم قربانیان خود را هزینه های گزاف برای کمک به او و کهنه آنها را به خانه برای یک خانواده که در آن مقامات یافت 33 زندگی مردم در زمان Malinek بازداشت در ماه مارس 2019.

Malinek گفته مجبور بسیاری از مهاجران برای زندگی در زیرزمین او مرتب برای آنها را به کار در یک کارخانه جمع آوری شده در بخش های زیادی از حقوق خود را و به آنها گفت که نمی تواند ترک تا زمانی که آنها به پرداخت بدهی خود را. هر چند او در ابتدا گفت: مهاجران او را شارژ حدود $5,000 برای کمک به آنها وارد ایالات متحده او گفته زخم شارژ آنها را در هر نقطه از $18,000 به $42,000.

دادستان گفت: او نگهداری پیگیری بدهی در دفاتر.

“برای نگه داشتن قربانیان خاموش (Malinek) تهدید کرد آنها را با اخراج و از دست دادن فرزندان خود را اگر آنها تا کنون گفت: هر کسی که در مورد بدهی خود را به او و یا زندگی خود را از ترتیبات داخل خود صفحه اصلی” Parente نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

دادستان گفت: ماموران اف بی آی در بر داشت “اسفناک” شرایط در داخل Malinek را از جمله قالب سوسک حمایت کردن فاضلاب تشک “در همه جا” و کودکان آلوده به شپش.

Parente همچنین ادعا شده است که یک بار پس از 2 سال با فرزند دو Malinek را قربانیان ظاهرا سوختن سر خود را با چای داغ Malinek حاضر به اجازه قربانیان را به کودک خود را به یک بیمارستان است. او گفته به آنها سس گوجه فرنگی برای کودک زخم, ترک پدر و مادر “به سازمان دیده بان برای به روز به عنوان پسر خود را از طریق رنج می برد این درد را بدون کمک از هر گونه درمان پزشکی.”

Rascia قبلا اصرار داشت که Malinek “آیا استفاده از هر گونه خشونت و زور فیزیکی یا تهدید به خشونت یا زور برای وادار کردن کسی به او کار و یا به پرداخت بدهی های برجسته خود را به او و یا به ادامه ساکن در خانه او بود.”

“هر یک از (Malinek است) houseguests به طور داوطلبانه مورد توافق برای ورود به این ترتیب و آنها به طور داوطلبانه باقی مانده در خانه خود را بدون هر کسی که جلوگیری از آنها را از ترک” Rascia نوشت در خود دادگاه تشکیل پرونده در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de