زن کشته و 5 مجروح پس از CPD خودرو تصادفات در طول تعقیب و گریز در دریاچه

یک مرد رانندگی یک وسیله نقلیه می خواستم در یک قتل چراغ پلیس در یک تعقیب و گریز در سراسر شیکاگو یکشنبه شب طی آن یک تیم ماشین سقوط در دریاچه و در سمت چپ یک زن کشته و چند نفر دیگر مجروح شدند.

این مرد 22 ساله در حال رانندگی بود تیره-رنگی جیپ حدود 8:15 بعد از ظهر در نزدیکی 115 خیابان و کاتیج گرو خیابان وقتی ماموران متوجه شده بود آن را احتمالا می خواستم برای چندین جنایت در نزدیکی حومه شهر شیکاگو, پلیس گفت:. آنها سعی در محدود کردن جیپ در 9400 بلوک جنوبی اتحادیه Avenue, اما آن را در زمان خاموش و چراغ پلیس در تعقیب و گریز به ایروینگ پارک در سمت شمال.

مرد سقوط جیپ نزدیک ایروینگ جاده پارک و کیستون خیابان و فرار به نزدیکی یک ایستگاه گاز که در آن او به سرقت برده یک معطل ماندن 2016 نیسان SUV, پلیس گفت:. او در سمت چپ ایستگاه های گاز و در زمان خاموش شرق در ایروینگ جاده پارک پلیس در تعقیب.

در حالی که تعقیب نیسان با آژیر فعال مشخص شده تیم ملی ماشین ناودان به یک فورد اکسپلورر سفر شمال در اشلند خیابان, پلیس گفت:. راننده 37 ساله زن گرفته بود به ایلینوی ماسونی مرکز پزشکی جایی که او درگذشت.

تیم ملی ماشین چرخید و ضربه هامر متوقف در پشت چراغ قرمز پلیس گفت:. هامر راننده 62 ساله و دو مسافر 29 – و 44 سال بودند همه گرفته به بیمارستان یادبود نورث وسترن در شرایط عادلانه.

دو افسر زخمی شدند, در سقوط به عنوان به خوبی و در شرایط عادلانه و پلیس گفت:.

مرد سوار به سرقت رفته نیسان به سمت جنوب قبل از توفنده به یک قطب در Bridgeport, پلیس گفت:. او سعی به فرار از صحنه شد اما به زندان گرفته شده در 800 بلوک غرب Pershing جاده و بعد از آن گرفته شده به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی در بیماری جدی است.

دولت آمریکا با پلیس گفت: جیپ بود می خواستم در حداقل یک قتل.

منطقه سه کارآگاه و حوادث عمده واحد در حال بررسی است.

WGN را SkyCam به دنبال تعقیب و گریز زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de