کار از خانه ؟ Mindscape برنامه مبارزه با اضطراب و افسردگی و احساس انزوا

توجه بسیاری از ما در حال کار از خانه و اجتماعی فاصله داشتن حمایت مهم تر از همیشه. وجود دارد برنامه های متعدد برای کمک به مثبت. با توجه به تحقیقات توسط Accenture های مردم در انگلستان به طور فزاینده ای تبدیل به تکنولوژی برای کمک به آنها نگاه پس از سلامت روان خود را. حدود 39 درصد از افراد گفت: آنها با استفاده از این ابزار به عنوان خدمات آنلاین, برنامه و wearables برای مدیریت استرس خود را بهبود خواب و افزایش سلامت روانی.

Mindscape است سلامت روان برنامه راه اندازی شده توسط سازمان خلاق فرقه در سال 2018 که ترکیبی از صدای فن آوری هوش مصنوعی و علم به رهبری, موسیقی درمانی در یک برنامه دستی. تهیه شده در مشاوره و روان درمانی خیریه ذهن برنامه است که هدف مردم در برخورد با حملات وحشت یا اضطراب.

“Mindscape رایگان برای استفاده است و در مجموع شور و شوق پروژه می گوید:” گربه ترنر از بنیانگذاران و CCO در فرقه است.

“طراحی و توسعه در همکاری با ذهن ما می خواستیم برای ایجاد یک پلت فرم است که هدفمند اضطراب و افسردگی است. در این نگرانی و disorientating بار همه ما باید اهرم پشتیبانی از هر ابزار در دسترس به ماندن مثبت است. من افتخار می کنم از کاری که ما با ذهن و امید Mindscape می توانید در ادامه برای کمک به مبارزه با اضطراب و انزوا در هر راه ممکن است.”

صدای برنامه صحبت با مردم از طریق آرامش و تمرین تنفس قبل از درخواست از آنها سوالات خود را در مورد زمان عاطفی است. آن را می تواند ارائه دهد راهنمایی های عملی برای مدیریت کار و پول و آموزش و پرورش و خواب و همچنین قرار دادی صداهای متناسب به فرد با استفاده از این برنامه است.

“ذهن است خوشحال به کار کرده اند با فرقه برای توسعه Mindscape می گوید:” Lynette چارلز مدیر عامل شرکت از ذهن است.

“ما باید اطمینان حاصل شود که ما همچنان به بالا بردن آگاهی در جوامع ما, سلامت روان است که کسب و کار همه است و ما باید به همه برسد به ما و خانواده و دوستان و همکاران. حدود یک در چهار نفر از ما را به صورت یک مشکل بهداشت روانی در هر سال که باعث می شود برنامه های مانند Mindscape بسیار مهم است.”

شما می توانید با استفاده از Mindscape خود را از طریق آمازون الکسا دستگاه در خانه. دانلود در آمازون الکسا اینجا.

برنامه های دیگر عبارتند از:

HealthUnlocked جوامع: یک بخشی از مشکل را از برخورد با هر موضوع سلامت است احساس انزوا و تنهایی. HealthUnlocked جوامع می خواهد برای حل این. آن را مانند یک شبکه اجتماعی از جوامع مرتبط با سلامت. جوامع مختلف تمرکز در مناطق مختلف از ورزش به اضطراب. این جوامع ارائه فضا برای افرادی که برای ملاقات با دیگران رفتن را از طریق مسائل مشابه آنها را قادر به دریافت حمایت عاطفی در بازگشت. موسسات خیریه و سازمان های بیمار نظارت بر جوامع مختلف بیش از حد به مردم اطمینان دهد که به اشتراک گذاری اطلاعات درست است. دانلود در فروشگاه App.

Moodrise: سلامتی جدید برنامه Moodrise همه چیز در مورد ‘تغذیه دیجیتال’: با استفاده از محتوای مثبت برای کمک به کاهش درد و افزایش انعطاف پذیری عاطفی و بهبود تجربه. این برنامه با تمرکز بر شش محبوب خلق و خوی متحده از جمله اعتماد به نفس و تمرکز و شادی و مربوط به انتقال دهنده های عصبی است که منجر به خلق دولت است. محتوای شده است به طور خاص ایجاد شده برای کمک به تحویل مورد نظر واکنش شیمیایی در مغز و به پشتوانه تحقیقات علمی است. ایده این است که مردم می توانند فعالانه مدیریت سلامت روان خود را از طریق “قرص های دیجیتال” برای کمک به آنها خود را افزایش انعطاف پذیری عاطفی. دانلود در App Store و Google Play Store.

Headspace: Headspace یکی از بهترین برنامه خارج وجود دارد وقتی که می آید به تمرکز حواس و مراقبه با 62 میلیون نفر در سراسر جهان با استفاده از این برنامه به بهبود سلامت روان خود را. مطالعات نشان داده اند که فضای فوقانی می تواند به بهبود تمرکز شفقت و کاهش پرخاشگری است. در طول کرونا ویروس خاموش کردن فضای اضافه کردن جدید “هوازدگی طوفان” مجموعه ای از مراقبه و تمرکز حواس محتوای آن رایگان خواهد بود برای دسترسی به. این شامل موضوعات تمرکز بر مرور تغییر reframing اضطراب و مشاوره برای زمان های دشوار است. دانلود در App Store و Google Play Store.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im