کار از خانه: روال این است که مهم

محتوای مقاله

صبح روز دوشنبه. این به طور معمول سیگنال شروع یک هفته کاری جدید. زنگ, ساعت, صبح, روال و رفت و آمد به کار هستند و هر روز هنجار برای مردم در سراسر جهان است. پس از وقوع COVID-19 بسیاری از شرکت ها در حال حاضر نیاز به کارکنان برای کار از خانه. در حالی که رفت و آمد نسیم است وجود دارد می تواند چالش اگر شما جدید به کار از خانه شیوه زندگی است.

حفظ روال منظم: انعکاس خود را به طور منظم get-ready-for-روال کار را می توانید حس نرمال به روز خود را. در حالی که ممکن است وسوسه انگیز فقط به پوشیدن لباس خواب خود را همه روز این می تواند یک استراتژی بد برای برخی از. روال کمک به کاهش خستگی روانی پس از اقدامات ساده مانند گرفتن تا خود را در حد معمول زمان دوش گرفتن و لباس پوشیدن به عنوان شما را برای کار می تواند مفید باشد.

ایجاد یک فضای کار: این که آیا آن را یک گوشه ای از میز آشپزخانه و یا ساخت برخی از فضا در اتاق خواب خود را, داشتن یک فضای کار اختصاص داده شده است که مهم است. اگر شما بچه ها در خانه را امتحان کنید و سازماندهی برخی از فعالیت های برنامه ریزی شده انجام می دهند می تواند در خود را دارند. یک یا دو فیلم با, الکترونیکی, کودک نگهدارنده نیز می تواند کمک به نگه داشتن خانه ای آرام برای چند ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im