کارگاه های آموزشی کمک به عادی مرگ و مردن در ونکوور

Category: ونکورسان Comments: No comments

جامعه مبتنی بر مربی Christa Ovenell است کارگاه های آموزشی در حال اجرا در ونکوور Learnary جامعه در شرق هیستینگز.

Christa Ovenell یک جامعه مبتنی بر مربی در حال اجرا یک سری از مرگ کارگاه های آموزشی در ونکوور Learnary جامعه است. او می خواهد برای کمک به مردم در مورد فکر می کنم صحبت در مورد برنامه ریزی خود را برای مرگ و میر. فرانسیس گرجستان / PNG

با توجه به این که مرگ اجتناب ناپذیر جهانی تجربه Christa Ovenell احساس می کند همه ما باید کمی بیشتر راحت بحث و برنامه ریزی چگونه ما آن را انجام دهد.

Ovenell به تازگی تغییر مشاغل برای کار در تشییع جنازه بخش کامل نرم افزار از چندین دهه تجربه در مهمان نوازی و آموزش و پرورش دولت, او گفت:. اما جامعه مبتنی بر مربی پیدا کرده است که مردم اغلب تمایلی به صحبت در مورد مرگ تا روز شماره. بنابراین در سال گذشته او برنامه ریزی شده یک سری از کارگاه های آموزشی او خواستار “قبل از اینکه شما بدانید: عملی و صادقانه گفتگو در مورد مرگ است.”

کارگاه خود را در بر داشت یک خانه در ونکوور Learnary جامعه در شرق Hastings است که برگزاری سه این بهار.

“چه چیز بهتر به کنجکاو در مورد از خود ما مرگ و میر ناشی از آن در اطراف ما؟” Ovenell گفت. “این یکی از چیزهایی است که ما به معنای واقعی کلمه همه مشترک است.”

کارگاه های آموزشی کمی متفاوت از محبوب, مرگ, کافه که در آن مردم بحث در مورد مرگ بیش از چای و کیک چیزی Ovenell می خواهم به میزبان در آینده اما که به دنبال یک قالب اختصاصی.

جلسات خود را نه غم و اندوه مشاوره و یا چگونه به جلسات اما در حال “هدایت اکتشافات” است که ارتباط مردم با یکدیگر و به یک موضوع, او گفت:.

“ما نه از نوع ایستاده در مقابل اتاق با یک پاورپوینت و گفتن شما چگونه است” Ovenell گفت. “این واقعا فراگیر فضای یادگیری و من باید کمی منصفانه در زمینه آموزش بزرگسالان پس از من رسم در آن است.”

Ovenell توصیف کارگاه های آموزشی به عنوان “پریدن امتیاز” برای گفتگو در مورد مرگ است. مردم ممکن است می خواهم به بحث در مورد وصیتنامه, اموال, کمک های پزشکی در حال مرگ و مهم دیگر ترتیبات. آنها از او یاد بگیرند بلکه هر یک از دیگر. او آنها را ارائه می دهد منابع بیش از حد.

“چیزی که من واقعا در تلاش برای انجام این است که مردم راحت با مفهوم تفکر در مورد صحبت کردن در مورد و آماده شدن برای مرگ خود,” او گفت:. “اگر من می توانید انجام دهید که در من خواهد مرد و یک زن مبارک.”

Surya Govender co-مدیر اجرایی در Learnary گفت که زمانی که Ovenell تن به تن می دانید قبل از اینکه شما آن را آشکار جا برای غیر انتفاعی که باعث منحصر به فرد مکالمات و شیوه های جدیدی از یادگیری است.

“من پیدا کردن مکالمات در مورد مرگ و مردن و جذاب و همچنین چند و دور بین” Govender گفت. “وجود دارد یک کنجکاوی برای مردم و تمایل به آن دشوار مکالمات در راه نیست که در مورد فوری و اندوه است.”

بعدی کارگاه در 15 مارس را پوشش می دهد و پایان زندگی برنامه ریزی برای تجاوز مردم است. Ovenell و همکار خود جما Flamand آن را اجرا خواهد کرد از 6:30 تا 8:30 p. m. در 2643 Hastings, East St.

پس از آن Ovenell اجرا می شود تمیز کردن بهار/مرگ تمیز کردن کارگاه در ظهر در 22 مارس و یک کارگاه آموزشی میزبانی یک “حزب خواهد شد” در 7 p. m. در آوریل 23.

ثبت نام 20 دلار برای Learnary عضو و 22 دلار برای غیر اعضا. جزئیات در thelearnary.ca.

[email protected]

twitter.com/nickeagland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>