Yermin مرسدس اندرو Vaughn هومر در جوراب سفید کاکتوس لیگ برنده بیش از سرخپوستان

Category: سانتایمز Comments: No comments

ساکس 8, سرخپوستان 3

رانندگی مرسدس بنز

کلاس AAA گیر Yermin مرسدس راديال یک گرند اسلم 400 فوت به علاوه شات با خود را حتی دیگر انفجار در برابر داجرز دوشنبه برای پاک کردن یک 3-0 کسری. مرسدس متصل در برابر غیر فهرستی invitee Jared رابینسون. در حالی که او نیست خود متمایز دفاعی, مرسدس بنز است 5-برای-9 در پنج بازی. او هل دادن یک نقطه فهرستی به عنوان یک سوم گیر.

شماره 3 به طور کلی پیش نویس انتخاب اندرو Vaughn homered به سمت چپ. Vaughn همچنین داشتن یک شروع خوب برای این بهار با دو هومر و دو پیاده روی در هشت صفحه ظاهر. همکار اول طفیلی نیک Madrigal رفت 0-برای-3. او 2-برای-12 با هیچ strikeouts.

Dunning اول زندگی BP

Dane Dunning سابق در دور اول انتخاب به دست آورد از اتباع همراه با لوکاس Giolito و Reynaldo لوپز در ایتون آدم تجارت, انداخت, اول خود را زنده پنبه حلاجی تمرین جلسه به عنوان بهبود او از تامی جان عمل جراحی است. Dunning مواجه Yoan مونکادا و برخی جزئی leaguers.

“بود که پر بروید. من پس از آن” Dunning گفت. “آن کنترل می شود اما همه چیز کامل بود رفتن. آن را مانند که قوز من فقط بیش از. آن را هیجان انگیز برای من چون من می دانم که بازی های در حال آمدن به زودی.”

در یک روز زمانی که مایکل Kopech — که پیش از Dunning در بازگشت از TJ جراحی — تا به حال یکی دیگر تشویق بعد خاموش موند لحظات قبل از Dunning انداخت و تبادل مربی دان کوپر احساس تشویق در مورد آنچه در پیش روست.

“مایکل و Dunning در حال پرتاب توپ خوب” کوپر گفت. “شما تا به حال شناخته شده نیست راست این دوم آنها در مجروح شما نمی دانید.”

بر روی تپه

ساکس (4-2-1) با استفاده از تمام لیگ کوچک و غیر فهرستی invitee کوزه. Right-hander بردی Lail زده را سه بر دو بدون گل نوبت. زاک Burdi سخت تن به تن بدون گل زمین باز یافته با یک پیاده روی و strikeout.

در عرشه

Sox در تگزاس, تعجب, 2:05 بعد از ظهر شنبه درو اندرسون در مقابل جاناتان هرناندز. پس از lefty چشم انداز برنارد فلرس یکشنبه به طور منظم شروع خواهد شد شروع می شود. دالاس Keuchel دوشنبه در مقابل Padres, Reynaldo لوپز شنبه در مقابل یک, Dylan بس پنج شنبه در حذفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>