شما می دانید شیکاگو قرنطینه شدن به طرفداران خرس زمانی که آنها شروع به از دست رفته جی کاتلر

Chicagoans باید یک هفته دیگر و نیم از قرنطینه — شاید دیگر — اما اثرات اقامت در خانه سفارش در طرفداران خرس نیست که تلفظ تا زمانی که جی کاتلر شروع روند در توییتر جمعه.

کاربر @thegeorgeyou توییتی کوتاه, تالیف تصویری برجسته کردن برخی از خرس سابق کارفرمایی بهترین لحظات از جمله برخی مسلما بزرگ عبور می کند و نمایش می دهد درست شن مانند از دست دادن کلاه خود را به زمین نشستن کامل هواپیما و هوا مشت پمپاژ.

و که به نظر برخی از طرفداران خرس فکر که شاید جی کاتلر بود دستکمگرفتهشده در تمام طول.

شما ممکن است به یاد بیاورید جی کاتلر. او خرس’ کارفرمایی بین سال های 2009 و 2016. در حالی که او نشان داد مقدار زیادی از مهارت و قول می دهم در سال های اولیه خود را با این تیم یک سوپر جام قهرمانی باقی مانده گریزان و 2016 interceptions و کیسه بودند روزمره بخشی از زندگی خود را.

پس از خروج او از این تیم کاتلر در بر داشت خود تماس واقعی به عنوان یک واقعیت تلویزیون ستاره در “بسیار Cavallari” این واقعیت نشان می دهد که به دنبال همسر خود را Kristin Cavallari طلا و جواهر-طراحی امپراتوری و زندگی شخصی.

برخی از Chicagoans حال حاضر اجازه دهید به قرنطینه رز-شیشه های رنگی ابر احساسات خود را در مورد کاتلر.

هنوز هم از دیدن جی کاتلر برخی از اواخر ستایش باید یه چیزی بگم در مورد خرس طرفداران احساسات میچ Trubisky و Nick Foles.

چه این به ما بگویید در مورد طرز فکر شیکاگو طرفداران ورزش در قرنطینه? احتمالا که مایکل جردن تدوین ویدئوها خواهد بود روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im