جوانان اصرار B. C. دولت را به برنامه ریزی برای پایان دادن به بی خانمانی جوانان

گزارش جدید شناسایی چندین مسیر به بی خانمانی برای جوانان از جمله نا امن خانه و خانواده تجارب نا امن نگهداری سیستم اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت روان, قیمت و تبعیض است.

B. C. مقرون به صرفه مسکن بحران اشکال پس زمینه برای جوانان بی خانمانی با توجه به جدید جوانان-رهبری گزارش. نیک PROCAYLO / فایل های PNG

تنها توصیه از یک گزارش در جوانان بی خانمانی در B. C. ساده است: توسعه یک برنامه مجزا برای پایان دادن به جوانان بی خانمانی و شروع به اجرای آن تا پایان سال است.

جوانان-رهبری گزارش شد صبح روز جمعه توسط نماینده برای کودکان و جوانان جنیفر Charlesworth. آن نوشته شده بود با در ورودی از 231 جوانان در سراسر استان که تجربیات خود و بینش در 13 انجمن جامعه سازمان یافته توسط رهبران سازمان جوانان و همچنین از طریق نظرسنجی آنلاین.

“از آن زمان مقدار زیادی از شجاعت و شهامت برای به اشتراک گذاشتن این داستان گفت:” Charlesworth اشاره کرد که برخی از جوانان احساس می کرد که “دیر” برای جلوگیری از تجارب خود را با بی خانمانی اما می خواستم برای کمک به بچه های دیگر.

حدود 53 درصد از جوانان شرکت کننده در این انجمن تا به حال اولین تجربه خود را با بی خانمانی قبل از سن 16.

“بیش از همه B. C., راست, در حال حاضر وجود دارد که جوانان نمی دانید که در آن آنها را به خواب امشب گفت:” خلاصه اجرایی از 111 صفحه گزارش شد نوشته شده توسط کاترین McParland مدیر اجرایی راه خانه کملوپس جامعه است.


کاترین McParland مدیر اجرایی برای راه خانه کملوپس طی مصاحبه ای در این سازمان را در کملوپس.

جری Kahrmann / PNG

این گزارش خواستار استانی دولت به دنبال دیدگاه های جوانان بی خانمان در حال توسعه یک طرح است.

“صدای زندگی تجربه باید اول در توسعه طرح” McParland روز جمعه گفت.

در نامه ای همراه با گزارش Charlesworth گفت که در حالی که دولت استانی اذعان کرده است که نیاز به اقدام بی خانمانی در آن کاهش فقر استراتژی “وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه خاص به رسمیت شناختن از تجربیات منحصر به فرد و نیازهای جوانان که در صورت بی خانمانی — اغلب پس از اینکه در دولت مراقبت است.”

نقاشی بر روی ورودی و “زندگی تجربه” از فروم شرکت کنندگان این گزارش شناسایی چندین مسیر به بی خانمانی برای جوانان از جمله نا امن خانه و خانواده تجارب نا امن نگهداری سیستم اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت روان, قیمت و تبعیض است.

موانع دسترسی به مسکن شامل شکاف در خدمات مانند جوانان پناهگاه و کمبود جوانان-خاص گزینه های مسکن.

راه حل های پیشنهاد شده توسط, جوانان, شامل سرمایه گذاری در “زندگی تجربه رهبری” بهبود فاستر مراقبت و کمک به جوانان برای پیدا کردن مسکن قبل از سن آنها از مراقبت.

اولین جوانان بی خانمان تعداد انجام شده در مترو ونکوور در ماه آوریل سال 2018 در بر داشت حداقل 681 نفر جوان بودند و تجربه بی خانمانی در سراسر منطقه است.

مرتبط

gluymes@postmedia.com

twitter.com/glendaluymes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر